582983

ÖRHÄNGEN, förgyllt silver med checkerslipade karneoler. Vikt 6,2 gram.

Örhängen med löst hängande droppformade kläppar. Höjd 4 cm.

Obetydligt slitage.

Utropspris
2 000 SEK