ISHINKAR, 2 st, i form av äpplen, en märkt "A Lemar Quality Product", Australien, en Italien.

En grönemaljerad med innerskål med lock av tenn. Höjd 23 cm. En i vitmetall, höjd 29 cm.

Slitage. Den större med bucklor och repor, den mindre med smärre färgbortfall vid hänkeln.

Utropspris
1 500 SEK