ORDNAR, 2 st samt plakett Kungliga svenska Aeroklubben, bla 1965.

"Kungl. Svenska Aeroklubben - S. Stark för synnerligen förtjänstfull insats vid VM i modellflyg 1965" ca 10,5 x 6,5. Svenska Nordstjärneorden diameter ca 4cm. Samt medalj Kungliga svenska Aeroklubben med Gustav VI Adolf diameter 3cm.

Slitage. Repor.

Utropspris
2 000 SEK