VÄSKA, hobo, Yves Saint Laurent.

Väska i brun-, beige- och auberginefärgad mocka med detaljer i guldfäragd mässing. Fodrad.
En dragkedsförsedd ficka.
Märkt "YVES SAINT LAURENT" på detaljerna samt på numrerad etikett i läder.
Bredd 38 cm, höjd 30,5 cm, djup 13 cm.

Bruksslitage.

Utropspris
3 000 SEK