CYKEL, Hermes, Nymans Verkstäder, Uppsala, 1900-talets mitt.

26 tum. Kromade fälgar. Lackerad. Sadel i konstskinn. Längd 180. Höjd vid styre 101 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor och märken. Något färgbortfall.

Utropspris
2 500 SEK