SERVIS, 107 delar, rostfritt stål, "Thebe", Folke Arström, Gense, 1900-talets mitt.

20 matskedar, 20 matgafflar, 20 matknivar, 1 tårtspade, 1 skinkgaffel, 1 skinkkniv, 1 soppslev, 1 såsslev, 1 potatissked, 1 sockerskål, 1 gräddkanna med fat, 2 dubbelkarotter med lock, 4 smörkninvar, 2 ostkninvar, 13 smörgåsgafflar, 12 fruktkninvar, 2 runda uppläggningsfat, 4 ovala uppläggningsfat.

Bruksslitage. Repor.

Utropspris
3 000 SEK