BESTICK, 111 delar, vitmetall, Oneida, USA samt Canada, 1900-talets andra hälft.

19 fiskgafflar, 16,5 cm
18 gafflar, 19 cm
15 skedar, 17 cm
17 skedar 15,5 cm
18 skedar, 19 cm
2 skedar, 16 cm
3 serveringsgafflar, 22 cm
17 knivar, 24 cm
2 fiskknivar, 17,5 cm
I schatull

Slitage, repor, märken. Klädsel i schatull med skador. Knopp till schatull saknas.

Utropspris
2 500 SEK