OSCAR REUTERSVÄRD, 3 st, färglitografier, Signerade och numrerade.
Geometriska kompositioner. 9/350. 52/150 samt 44/150. Bladstorlek ca 57 x 38 cm
Möjligen någon smärre repa.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 000 SEK