Tolv smörgåsgafflar, sex fruktnivar, tolv bordsskedar, sex matskedar, elva bordsgafflare, tolv bordsknivar, åtta teskedar, tio kaffeskedar, tårtspade, serveringssked, såsslev, sardingaffel, sillgaffel, senapsspade, sex små uppläggningsgafflar, två smörknivar, ostkniv, mindre uppläggningssked samt marmeladspade.
Bruksslitage, repor.