VÄSKA SAMT GLASÖGONFODRAL Mulberry.

Fodrad axelremsväska i grönt scotchgrain med detaljer i brunt läder samt mässing. Fodrad i grönrutigt tyg. En innerficka med dragkedja. Justerbar axelrem. Märkt "MULBERRY COMPANY made in England". Numrerad mässing plakett. Ca 22 x 24 x 7 cm. Glasögonfodral märkt med Mulberry logo i skinn ca 17 x 8 cm. Dustbag.

Bruksslitage.

Utropspris
1 500 SEK