BESTICK, nysilver, "Operett", GAB, 1900-talets andra hälft.

4 bordsgafflar, 19 bordsskedar, 2 knivar, 6 dessertgafflar, dessertsked, 5 smörgåsknivar, 2 smörknivar och 24 kaffeskedar.

Obetydligt slitage.

Utropspris
1 500 SEK