Konst Grafik
617158

Victor Vasarely

(Frankrike, 1908-1997)
Victor vasarely, färglitografi, signerad och numrerad 221/250.

VICTOR VASARELY, färglitografi, signerad och numrerad 221/250.

Komposition. Bildstorlek ca 52 x 52 cm.

Fläck i bladets nederkant. Ej examinerad ur ram.

Utropspris
2 500 SEK