HUS, NK 2014, JoAnn Tan Studio.

Bemålat trä. Invändigt med belysning. Längd 42, bredd 23, höjd 25 cm.

Smärre slitage.

Proveniens

Nordiska Kompaniets julskyltning 2014.

Utropspris
1 000 SEK