NISSE SKARP MED SELFIEPINNE, NK 2014, JoAnn Tan Studio.

Trä, tyg och metall. Nisse Skarp med selfiepinne monterad på träplatta. Höjd 55 cm.

Smärre slitage.

Proveniens

Nordiska Kompaniets julskyltning 2014.

Intäkterna från auktionen skänks oavkortat till Läkare utan gränser.

Utropspris
1 000 SEK