M. och W. von WRIGHT, "Svenska fåglar", 22 häften, Ivar Baarsens förlag, Stockholm, 1910-1920-tal.

Ej inbundna. Ca 40 x 30 cm.

Skador, fuktfläckar. Ej genomgångna. Ej kompletta.

Utropspris
200 EUR