SOFFBORD, mässing signerat Harry Snören. 1970-tal.

Rektangulärt med fasade hörn. Skivan klädd i mässing med dekor av blad samt silverfärgad bård. 113 x 113, höjd 44 cm.

Slitage, fläckar, renoverad.

Utropspris
5 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

103. Patek Philippe, Calatrava, ca 1962.
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
Budhistorik
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
Fair warning
65 000

ditt bud
Aktuellt bud:
75 000 SEK