SOFFBORD, mässing signerat Harry Snören. 1970-tal.

Rektangulärt med fasade hörn. Skivan klädd i mässing med dekor av blad samt silverfärgad bård. 113 x 113, höjd 44 cm.

Slitage, fläckar, renoverad.

Auction closed
5 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed