REKLAMSKYLTAR, ett par, litograferad plåt samt plast, 1900-talets andra hälft.

"BMC ORIGINAL RESERVDELAR" och "BMC THE BRITISH CORPORATIONLTD". Mått 36x36 respektive 52x52 cm.

Sedvanligt ytslitage. Smärre färgbortfall, fläckar och bucklor.

Utropspris
2 000 SEK