VÄSKA, Salvatore Ferragamo.

VÄSKA, Salvatore Ferragamo.

Fodrad, dragkedsförsedd axelremsväska i mörkblått läder med detaljer i "Ferragamo"-märkt gulmetall. Med justerbar axelrem.
En dragkedsförsedd innerficka.
Märkt "Salvatore Ferragamo MADE IN ITALY" på numrerad etikett.
I dustbag.

Bredd 25 cm, höjd 22 cm, djup 7,5 cm.

Bruksslitage.

Utropspris
220 EUR