VÄSKA, Christian Dior, "Street Chic"

Svart skinn med silverfärgade detaljer. Spänne märkt "Dior". Invändigt ett fack med dragkedja. Fodrad med monogrammönstrat svart tyg. Etikettmärkt "Christian Dior PARIS" samt numrerad. 35 x 19 x 11 cm.

Obetydligt slitage

Utropspris
3 500 SEK