Christian Dior

(Frankrike, Grundat 1945)
Christian Dior
(Frankrike, Grundat 1945)

HANDVÄSKA MED TILLHÖRANDE SPEGEL OCH PORTMONNÄ, Christian Dior.

Mörkblått läder med guldfärgade detaljer. Invändigt ljust konstläder. Fem fack varav ett med dragkedja. Spegel och portmonnä i blått. 16 x 34 x 2 cm exklusive handtag

Bruksslitage. Repor och fläckar. Smuts.

Utropspris
1 500 SEK