BESTICKUPPSÄTTNING, 96 delar, silver, Modell Gammaldansk, danska silverstämplar Cohr. Tot vikt ca 6 kg.

Bestående av:
12 st matknivar
12 st matgafflar
12 st matskedar
12 st fiskknivar
12 st fisk gafflar
12 st dessertskedar
12 st smörgåsknivar
12 st smörgåsgafflar

Bruksslitage.

Utropspris
20 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

501. Sigurd Persson, ring 18K vitguld med rökkvarts, Stockholm 1963.
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
Budhistorik
Aktuellt bud:
6 500 SEK