BESTICKUPPSÄTTNING, 96 delar, silver, Modell Gammaldansk, danska silverstämplar Cohr. Tot vikt ca 6 kg.

Bestående av:
12 st matknivar
12 st matgafflar
12 st matskedar
12 st fiskknivar
12 st fisk gafflar
12 st dessertskedar
12 st smörgåsknivar
12 st smörgåsgafflar

Bruksslitage.

Auction closed
20 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed