BILKOFFERT, 1900-tal.

BILKOFFERT, 1900-tal.

Bemålad trä. Svängd form samt fästen för montering på bil. Bredd 91 cm, djup 50 cm, höjd 41 cm.

Kraftigt slitage, rost, skador. Nyckel saknas. Nyckel saknas.

Utropspris
2 000 SEK