VYKORTSSNURRA FÖR VÄGG, Örebro Konstförlag AB, Sverige 1940-tal.

Kromad ställning med spolar med vykortshållare fästa på sadelgjord. Höjd 105 cm.

Bruksslitage. Sadelgjorden något missfärgad.

Utropspris
1 500 SEK