David von Cöln

(Sverige, 1689-1763)
David von Cöln
(Sverige, 1689-1763)

DAVID VON CÖLN, efter, teckning, 1800-tal.

Bildstorlek 47 x 32 cm.

Skador, revor, spår av veck, oinramad.

Utropspris
200 EUR