VÄSKA, "Chantilly", Louis Vuitton.

Crossbody i monogramcanvas med detaljer i läder och guldfärgad mässing. Axelremmens längd justerbar.
En dragkedsförsedd innerficka.
Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France".
Bredd ca 23 cm, höjd ca 21 cm, djup ca 7 cm.

Slitage. Repor och fläckar invändigt.

Utropspris
3 000 SEK