BORDSSURTOUT, försilvrad metall och slipat glas, troligen England omkr 1900.

Fyra flaskor och en burk i slipat glas i ställning av försilvrad metall. Höjd ca 37 cm.

En propp ej tillhörande. Smärre nagg. Försilvringen med slitage.

Utropspris
1 500 SEK