"Raintree County". Montgomery Clift, Elizabeth Taylor, Eva Marie Saint. Regi: 1957. J. Olséns Litografiska Anstalt, Sthlm. Bladstorlek 100 x 70 cm. Oramad.
Kantslitage. Hål. Revor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.