RITNINGAR, portfölj "Molkerei-Pläne". Reproduktioner, samt ett kolorerat foto

Utgiven av "Actiengesellschaft Alfa-Separator, Wien-Budapest-Prag". 13 blad, samt en elevation monterad i passepartout. Samtliga förvarade i grön portfölj med titel och jugenddekor i guld. bladen ca. 52,5 x 44,5 cm

Fläckar, slitage, bladen gulnade. Passepartout med smuts, defekter. Skyddsportföljen med skador.

Utropspris
2 000 SEK