VÄSKA, Christian Dior.

VÄSKA, Christian Dior.

Midjeväska i beige monogramcanvas med mörkbruna skinndetaljer. Beslag i silverfärgad metall. Justerbar axelrem med silverspänne märkt "DIOR". 3 fack varav två med dragkedja. Märkt "CHRISTIAN DIOR PARIS, made in Spain". Numrerad. Dustbag samt låda medföljer. Ca 26 x 16 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
2 000 SEK