Militaria Vapen
652903

TSUBA, mässing, Japan, Meiji (1868-1912). Signerad.

Tsuba, mässing, japan, meiji (1868-1912). signerad.

Genombruten dekor av figurscen. Förgyllda detaljer. 7,5 x 7 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
5 000 SEK