Madeleine Pyk – en samling F769

TALLRIKAR, 2 st, tenn. Anders Samuel Wetterqvist(1766-1793) o Johan Erik Schult(1775-1820) Stockholm.

Hamrad botten. Diameter 19-20 cm.

Ytslitage med smärre bristningar, repor och bucklor.

Utropspris
1 500 SEK