Madeleine Pyk – en samling F769

ASSIETTER, 10 st, "Medallion Méandre Marron", Versace för Studio-Linie Rosenthal.

Polykrom och förgylld dekor. Diameter 14.31 cm. Originalkartong medföljer.

Obetydligt slitage. En originalkartong med sprickor.

Utropspris
1 500 SEK