TRÄDGÅRDSMÖBEL, 3 delar, 1900-talets andra hälft.

Soffa och två karmstolar. Målade. Stomme av järn. Träribbor i rygg och sits. Soffans längd 124 cm.

Slitage. Repor och märken. Senare målning. Färgbortfall. Torrsprickor. Metall med rostangrepp.

Utropspris
3 000 SEK