Diverse Övrigt
660036

KORG FÖR FLASKOR, 1800/1900-tal.

Korg för flaskor, 1800/1900-tal.

Med plats för tolv flaskor. Längd 48, bredd 39, höjd 42 cm.

Bruksslitage. Flätning ställvis trasig och kompletterad.

Utropspris
2 500 SEK
Rekommendationer