VÄSKA, Gucci, ca 1950-tal.

VÄSKA, Gucci, ca 1950-tal.

Fodrad handsväska i brunt läder med beslag i förgylld metall. Invändigt tre stora fack samt sju mindre fickor varav två med dragkedja. Märkt "GUCCI FLORENCE, Rome-Milan-New York". Ca 30 x 26 x 16 cm.

Bruksslitage. Lukt. Lös kläpp till lås medföljer.

Utropspris
1 500 SEK