KARTOR, 46 st, N.G Werming, 1800-tal.

Bl.a Askersund, Carlskrona, Falun, Falkenberg, Gefle, Grenna, Hedemora, Helsingfors, Lidköping, Linköping, Malmö, Mariefred, Strengnäs, Marstrand, Norrköping, Nyköping, Piteå, Sigtuna, Wadstena, Warberg, Wasa, Wexiö, Åbo, Åmål, Svenska Pommern m.fl. Ca bladstlk 34 x 43 cm.

Div utföranden, veck, kantskador, smärre fläckar och märken. Påskrifter.

Utropspris
2 000 SEK