BÄRSELE, Gucci.

BÄRSELE, Gucci.

Fodrad bärsele i monogramcanvas med detaljer i vit skinn. Justerbara axelband samt resår på sidorna. Beslag i oxiderad metall. Märkt "GUCCI MADE IN ITALY" samt numrerad " "002122.28550". Längd framtill ca 41 cm. Bredd upptill ca 47 cm. Dustbag medföljer.

Obetydlig slitage. Funktion ej kontrollerad.

Utropspris
3 000 SEK