Bernard Picart

(Frankrike, 1673-1733)
Bernard Picart
(Frankrike, 1673-1733)

BERNARD PICART, efter, kopparstick, 1700-tal.

"Afbeelding vande twee Blokhuizen op den Amstel voor Amsterdam gebouwt in het jaar 1650." Ur verket Z. Châtelain: J. le Clerc, Geschiedenissen der Vereenigde Nederlanden, 1738. Plåtstorlek ca 27 x 34,5 cm.

Spår av veck, sedvanligt slitage. Ej examinerad ur ram.

Utropspris
150 EUR