Smycken
676154

MINIATYRRAM, ostämplad, 18K guld, 1900-tal, total vikt 60 g.

Oval ram med genombrutet filigranarbete, 11,5 x 8,5 cm. Porträttet signerat Cody Forsell 46.

Mindre bruksslitage.

Utropspris
6 000 SEK