1 x mässing och glas, diameter 29 cm, A H Player Bimingham. 1 x metall och spegel, diameter 32 cm. 4 x gulmetall, utan glas, diameter 17 cm. 2 x gulmetall, utan glas, diameter 17 cm.
Slitage, märken, anlöpningar, repor.