SKEPPSFÖNSTER, bl a mässing, 1900-tal.

1 x mässing och glas, diameter 29 cm, A H Player Bimingham. 1 x metall och spegel, diameter 32 cm. 4 x gulmetall, utan glas, diameter 17 cm. 2 x gulmetall, utan glas, diameter 17 cm.

Slitage, märken, anlöpningar, repor.

Utropspris
1 500 SEK