CHAMPAGNEKYLARE/VINKYLARE, 2 st, SAMT ISHINKAR, 2 st, vitmetall, 1900-talets andra hälft.

Två champagnekylare/vinkylare, höjd 20 respektive 21 cm. Två ishinkar, höjd 13 respektive 18 cm.

Slitage med anlöpningar, repor. Visst rostangrepp. Bucklor, varav tre delar något vingliga.

Utropspris
1 500 SEK