Hus, 2 st, signerade Lisa L. och numrerade 74/100 och 66/75, daterade -83 och -84. Höjd 15,5 cm.
Björn signerad Lisa L. -97. Höjd 6,5 cm.
Katt etikettmärkt. Höjd 5,5 cm.
Ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.