Hus, 2 st, signerade Lisa L. och numrerade 74/100 och 66/75, daterade -83 och -84. Höjd 15,5 cm.
Björn signerad Lisa L. -97. Höjd 6,5 cm.
Katt etikettmärkt. Höjd 5,5 cm.
Ytslitage.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.