Madeleine Pyk – en samling F769

PORTFÖLJ, läder, The Bridge, Italien, 1900-talets andra hälft.

Lås och dekorer av mässing. Två ytterfack med dragkedjor. Två större innerfack samt ett mindre innerfack med dragkedja. Längd 40. Höjd inklusive handtag ca 35 cm.

Bruksslitage. Läder med bristningar och hål. Nyckel saknas. Nyckel saknas.

Utropspris
1 500 SEK