SAMLING STAR WARS FIGURER, Kenner, 1970/80-tal.

Figurer med tillbehör: Nikto, Weequay, Rebel commander, At-St Driver, Greedo, Bib Fortuna, Lando General, Klaatu Skiff, Dengar, Luke Hoth, Snowtrooper, Anakin Skywalker, Squid Head, Han Solo(large head), EV-9D9, Boba Fett, Yak Face, AT-AT driver, Chewbacca, AT-AT commander, Imperial Commander, Sand People, Luke X-wing pilot, Ugnaught, Biker Scout, Rebel Soldier, Cloud Car Pilot(saknar commlink), B-wing pilot, General Madine, Admiral Ackbar, Luke Skywalker stormtrooper outfit, Rancor Keeper, Darth Vader, Luke Skywalker farmboy, Bossk, Luke Skywalker jedi knight med grön lightsaber, Emperors Royal Guard, Warok, Wicket, Chief Chirpa, 4-lom, Imperial Gunner, Luke Bespin, Stormtrooper, Klaatu, Han trench coat, A-wing pilot, Leia Hoth outfit, Black Bespin Guard, Hammerhead, C3PO, Droopy McCool, Logray, Zuckuss, White Bespin guard, Sy Snootles, Amanaman, Han Hoth, Prune Face, IG-88, Death squad commander, Teebo, Barada, Walrus Man, Imperial dignitary, Obi-Wan Kenobi, C3PO removable limbs, Lando Calrissian, Princess Leia original, Leia Bespin, Snaggletooth red, Ree Yees, Han Solo Bespin, 2-1B(saknar stav), Yoda, Rebel Commando, Luke jedi knight med blå lightsaber, Tie pilot, Gamorrean guard, Lando skiff outfit, Lobot, Han Solo small head, Jawa, Fx-7, Greedo, Leia Boussh, Leia Endor, Max Rebo, Han Solo carbonite, 8D8, Power droid, R5-D4, R2-D2, Emperor(i Kenner baggie), Nien Nunb(i Kenner baggie), Jabba the Hut, Wampa. Speeder bike, Belloq i ceremonial robe från Indiana Jones samt diverse tillbehör och okompletta figurer medföljer.

Bruksslitage. Ej fullständigt genomgånget.

Utropspris
10 000 SEK