VERKTYGSVAGN, "Assistent", Hazet, 1900-talets mitt.

Industrimodell. Lackerad metall. På hjul. Längd 66. Bredd 34. Höjd 99 cm.

Repor och märken. Färgbortfall. Bruksslitage. Bucklor. Något instabilt. Ett defekt hjul.

Utropspris
1 500 SEK