Christian Dior

(Frankrike, Grundat 1945)
Christian Dior
(Frankrike, Grundat 1945)

VÄSKA, Christian Dior.

Fodrad, dragkedsförsedd väska med justerbar axelrem. Logomärkt tyg, detaljer i lackläder, plast, strass och "CD"-märkt metall.
En dragkedsförsedd innerficka.
Märkt "Christian Dior PARIS" på numrerad etikett.

Bredd 20 cm, höjd 22,5 cm, djup 9 cm.

Smärre slitage, liten fläck.

Utropspris
200 EUR